Goodyear UltraGrip 9+

Goodyear UltraGrip 9+ en zorlu kış koşullarında olağanüstü performans sunan binek kış lastiğidir. UltraGrip serisinin en gelişmiş modeli olan 9+, karda mükemmel fren mesafesi, suda kızaklamaya aktif bir şekilde direnmek için hidrodinamik olukları ve optimize edilmiş diş aşınma göstergesi ile kış lastiğinden beklediğiniz her şeyi rahatlıkla karşılar.

Goodyear, lastikleri zorlu yol koşullarının neden olabileceği çatlaklardan ve yırtılmalardan korumaya yardımcı olmak için UltraGrip 9+ ‘Mileage Plus’ teknolojisini kullandı ve bu sayede gelişmiş bir kilometre performansı sağlamaya yardımcı oldu.

UltraGrip 9+, sürücülere karda ve buzda güçlü çekiş ve kavrama sağlamak için Goodyear ‘Winter Grip Technology’yi kullanır.

Kar Üzerinde Güvenli Yol Tutuşu

Karla kaplı yollarda güvenle seyahat edin. UltraGrip 9+, üç farklı tipte kılcal kanalın entegrasyonu sayesinde sert karda üstün kavrama ve frenleme sağlar. Testere şeklindeki merkezi nervür, bir kar küreme aracı gibi çalışır ve ekstra çekiş için yüzeydeki karı tutar.

Buz Üzerinde Mükemmel Performans

Goodyear UltraGrip 9+, buz üzerinde yol tutuşu geliştiren geniş bir temas alanına sahiptir. Silika sırt bileşeni, düşük sıcaklıklarda iyi bir tutuş sağlar.

Azaltılmış Suda Kızaklama Riski

Özel hidrodinamik sırt olukları, suyu lastik yüzeyinden hızla uzaklaştırarak ıslak veya çamurlu yollarda kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur.

Artı ve Eksileri

+Çok iyi suda kızaklama direnci
+Islak zeminde olağanüstü yol tutuşu
+Buz üzerinde kısa fren mesafesi
+Karda kısa fren mesafesi
+Karda olağanüstü çekiş gücü

-Yüksek gürültü seviyeleri
-Kar üzerinde kötü yol tutuşu
-Kar üzerinde zayıf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir