Goodyear UltraGrip 8

Goodyear UltraGrip 8, karda olağanüstü çekiş sağlayan premium binek kış lastiğidir. Kar üzerinde daha kısa fren mesafesi, kış yollarında ekstra yol tutuşu, geliştirilmiş kullanım ve yüksek suda kızaklama direnci sunar.

  • Daha iyi kavrama ve daha kısa fren mesafesi sağlayan yönlü kış lastiği.
  • Hem ıslak hem de kuru koşullarda mükemmel tutuş.
  • Sırtta daha fazla kılcal kanal, karda ve buzda çekişi artırır.
  • Sırt tasarımı, etkili su ve sulu çamur dağılımı sağlar.
  • Daha fazla kilometre performansı ve yakıt verimliliği için tasarlanmıştır.

Goodyear, “3D-BIS Technology®” sayesinde daha kısa fren mesafeleri sağlamak için UltraGrip 8‘i geliştirdi. Bu teknoloji ile, karda daha kısa kırılma mesafeleri sağlamak için lastik sırtında birbirine kenetlenen bloklar kullanıldı. “3D-BIS Teknolojisi®” ayrıca, UltraGrip 8’in geliştirilmiş lastik şekli ile her türlü hava koşulunda yol tutuşunu iyileştirmeye yardımcı olur ve yolla daha fazla temas halinde olan ve böylece kaygan koşullarda kontrolü artırır.

Ayrıca çift V oluklu tasarım sayesinde ıslak yollarda daha az suda kızaklama riski vardır. Tasarım, bir oluğun suyu başarılı bir şekilde boşaltmasına izin verirken diğeri, kar erimeye başladığında kontrolü iyileştirmek için tutuş sağlar. UltraGrip8, 7 ° C’nin altında yüksek seviyede çekiş sıcaklıklarını koruyan lastik ile her türlü hava koşulunda olağanüstü çekiş gücü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Neden bu lastiği seçmelisiniz?

Kar üzerinde daha kısa fren mesafesi

Goodyear’ın 3D-BIS Teknolojisi® sayesinde en önemli anlarda daha kısa fren mesafelerinden yararlanın. Bu birbirine kenetlenen blok sistemi, karda rakiplerin kış lastiklerinin ortalama performansından bir metre daha kısa fren mesafeleri sağlamaya yardımcı olur. Goodyear UltraGrip 8, önde gelen iki rakibin ortalama performansına kıyasla% 3 daha kısa fren mesafesi sağladı.

Kış yollarında ekstra yol tutuşu

Tüm soğuk hava koşullarında güvenli tutuşun keyfini çıkarın. Kış sırt bileşeni, 7 ° C’nin altındaki sıcaklıklarda yüksek tutuş seviyelerini korur. Bileşik, kış lastiklerinizden daha fazla kilometre ömrü sağlamak için uzun ömürlüdür.

Yüksek suda kızaklama direnci

UltraGrip 8, çamurlu veya ıslak yollarda suda kızaklama riskini azaltır. Çift V oluk – suyu tahliye etmek için ve karı tutmak için – ıslak ve çözülme koşullarında iyi kontrol sağlar. Rakip lastiklere göre test edildiğinde UltraGrip 8, kavisli yollarda suda kızaklamaya karşı% 16 daha iyi direnç göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir